Про це повідомляє видання "Киеврада" з посиланням на пресслужбу підприємства.

22 листопада 2022 року,  бригади розподільних мереж та служби високовольтних ліній ПАТ «Черкасиобленерго» долучились до допомоги. За словами заступника технічного директора з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Валентина Бурли після отримання заклику колег АТ «Миколаївобленерго» про допомогу, наше Товариство одне з перших долучилось до відновлення електромереж на Миколаївщині.

Наразі вже на протязі 2- місяців постійно, врахувуючи двотижневі ротації) на Миколаївщині працюють 3 оперативні бригади з Черкас – 1 з обслуговування високовольтних мереж, 2  – з розподільчих мереж. Загальна кількість фахівців складає 20 спеціалістів. Також постійно працює черкаська техніка  – 4 автопід’йомника, 1 вантажний автомобіль, 2 оперативних автомобілі, 3 мобільних генератори, а також 4 тонни (3 бухти) проводу. Про це повідомив Голова правління  ПАТ «Черкасиобленерго». Очільник підприємства також зазначив, щодопомога буде продовжена до повногго відновлення електроенергії у домівках та підпримствах Миколаївщини.

«В осінньо-зимовий період служба високовольтних ліній ПАТ «Черкасиобленерго» в основному здійснює розчистку повітряних ліній 35-150 кВ. Втім окрім основної роботи служба долучилась до допомоги миколаївським колегам-енергетикам, адже після атак ворога 87 населених пунктів Миколаївської області опинились без електроживлення, жителі Миколаївщини перебували без світла майже дев’ять місяців. Тож після звернення АТ «Миколаївобленерго» ми відразу розпочали роботи з відновлення електромереж. Зокрема з листопада 2022 року і дотепер працівники бригади служби високовольтних ліній почергово виїжджають на роботи з відновлення. Вони працюють там по два тижні, потім проводимо їх ротацію»,– розповів Валентин Бурла.

Так, бригада ПАТ «Черкасиобленерго» працювала у місті Снігурівка Миколаївської області. «Наша бригада високовольтних ліній в кількості вісім осіб відновлювала пошкоджені лінії електропередачі в Снігурівці, роботи було дуже багато. Ми використовували дві автовишки та один бригадний автомобіль,- зазначив електромонтер високовольтних ліній ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Піхур.– Ми звикли працювати і вдень і вночі, за будь-якої погоди, розуміємо, що нашим захисникам в окопах ще важче, тому хочемо допомогти людям, виконуючи свою роботу».

Зазначимо, що минулого тижня  голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім відзначив роботу енергетиків Черкащини та висловив вдячність за надання технічної допомоги у відновленні системи розподілу електроенергії Миколаївщини, яка зазнала значних пошкоджень і руйнувань.

У своєму відеозверненні подякував енергетикам країни за підтримку в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

«Я просто був вражений наскільки ми, українці, згуртовані та об’єднані, наскільки нас ця війна об’єднала. На наш заклик про допомогу відгукнулися колеги з різних компаній: «Хмельницькобленерго», «Черкасиобленерго», «Львівобленерго», «Прикарпаттяобленерго», «Тернопільобленерго». Ми вдячні кожному, хто приїхав і почув цей заклик. Дякую хлопцям, які під дощем, в болоті, на замінованій території відновлювали пошкоджені електромережі. Дякую вам, колеги, від себе особисто і від кожного жителя Миколаївщини»,– звернувся до енергетиків Вадим Данилків.